Windows 7 internete bağlanamıyor

mesut3737

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben Windows 7 indirdim birkaç saat önce. İnternete bağlanamıyorum bir türlü. Tam olarak ne yapmam gerek?

Dosya Ekleri

• 0CD8B561-83C6-4765-AAFF-243F99D4783A.jpeg
    0CD8B561-83C6-4765-AAFF-243F99D4783A.jpeg
    55 KB · Görüntüleme: 18
Sürücü kurmanız gerekmektedir. Sistem nedir?

Telefon üzerinden de yapabilirsiniz.

Hocam benim anlamadıgım internete baglanamadan nasıl kuracağım sürücüyü.

Hocam bilgisayarınızdan aygıt yöneticisine girip ekran kartınızı bulun sağ tıklayıp güncelle deyin benim bildiğim bu şekilde başka türlü USB sürücünüze bir sürücü güncelleyen program indirin sonra açıp kurarsınız sürücüleri.

Sisteminiz eski olsa bile 8 veya 8.1 kurmanızı tavsiye ederim çünkü Windows 7'nin tarayıcı desteği de kesilecekmiş.
Hocam bilgisayarınızdan aygıt yöneticisine girip ekran kartınızı bulun sağ tıklayıp güncelle deyin benim bildiğim bu şekilde başka türlü USB sürücünüze bir sürücü güncelleyen program indirin sonra açıp kurarsınız sürücüleri.

Dediğiniz doğruymuş evet ben şu an nasıl geçeceğim peki orijinal Windows 10 keyim var ona geri dönmek istiyorum kendim yapabiliyor muyum bunu?

Dediğiniz doğruymuş evet ben şu an nasıl geçeceğim peki orijinal Windows 10 keyim var ona geri dönmek istiyorum kendim yapabiliyor muyum bunu.

Bilgisayar internete baglanmıyor ya USB'ye atıp mı yapmalıyım ya da bilgisayarciya mi gitmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz doğruymuş evet ben şu an nasıl geçeceğim peki orijinal Windows 10 keyim var ona geri dönmek istiyorum kendim yapabiliyor muyum bunu.

Bilgisayar internete baglanmıyor ya USB'ye atıp mı yapmalıyım ya da bilgisayarciya mi gitmeliyim.

En iyisi bilgisayarcıya gitmen 100 TL ver hem format attırırsın keyini de verirsin kurarken söylersin o keyi kullansın sen yaparsan bozulabilir bende bu konuda pek bilgili değilim ama yaptığımda PC'yi bozmuştum :D

USB'ye atıp kurabilirsiniz. Windows 7, Windows 10 gibi Update ile bulmaz. İsterseniz Windows 10 kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı