Çözüldü Windows 7 isteğe bağlı güncellemeleri yapmalı mıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
updated.JPG

Bu güncellemeleri yapmak performansı arttırır mı? Ekstra dil paketi yüklemeyi düşünüyorum.

Çözüm
Güncel kalmak iyidir de, neye göre iyidir? Arkadaş, gelen güncelleme içeriğini hiçbir zaman kullanmayacak ise neden o güncellemeyi yüklesin ki? Kararlılık güncellemelerinden bahsetmiyorum bakın, isteğe bağlı güncelleme bunlar ve olmazsa olmaz değiller. Araştırarak yapılabilir, yapılmazsa da hiçbir problem olmaz, performansı da arttırmaz.
Güncel kalmak iyidir de, neye göre iyidir? Arkadaş, gelen güncelleme içeriğini hiçbir zaman kullanmayacak ise neden o güncellemeyi yüklesin ki? Kararlılık güncellemelerinden bahsetmiyorum bakın, isteğe bağlı güncelleme bunlar ve olmazsa olmaz değiller. Araştırarak yapılabilir, yapılmazsa da hiçbir problem olmaz, performansı da arttırmaz.

Çözüm
Dil paketi yüklemeyi düşünüyorum. O güncellemenin yavaşlatma ihtimali var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı