Windows 7 key Windows 10'da nasıl kullanılır?

TİAREMEN

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Hekim
Yıllar önce aldığım fakat eskidiği için kullanmadığım Windows 7 (lisans etiketinde win 7 home basic oa mea yazılı) Casper masaüstü bilgisayarımı Windows 10'a güncellemek istemiyorum. Bu ürün anahtarını kullanabilir miyim? Güncelleme hakkımın kaybolmasını istemiyorum başka bir bilgisayarıma Windows 10'u yükleyebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Windows 7 kurdum tüm güncellemeleri yaptım ancak rezerve sekmesi gelmedi bende direk sitedeki yükseltme rehberindeki gibi yükseltme yaptım. Windows 10'u kurdum etkinleştirildi olarak gözüküyor. Şuan sadece kurduğum laptopta ses sürücüsü sorunu var. aynı zamanda Windows 7 kurduğumda da ses sürücüsü sorunu vardı. Windows 10 sürücü sorunlarını çözmek için açılmış bir konu var mi yoksa açmalı mıyım?

Teşekkürler. Windows 7 kurdum tüm güncellemeleri yaptım ancak rezerve sekmesi gelmedi bende direk sitedeki yükseltme rehberindeki gibi yükseltme yaptım. Windows 10'u kurdum etkinleştirildi olarak gözüküyor. Şu an sadece kurduğum laptopta ses sürücüsü sorunu var. Aynı zamanda Windows 7 kurduğumda da ses sürücüsü sorunu vardı. Windows 10 sürücü sorunlarını çözmek için açılmış bir konu var mi yoksa açmalı mıyım?

Açabilirsin.

Geri
Yukarı