Windows 10 OEM Key Nasıl Kullanılır?

whywouldnt?

Hectopat
Yer
Linkin Park
Windows 10'um orijinal değil ve bu yüzden N11'den 10 15TL'lik OEM Key almayı düşünüyorum. Bilgisayarım her açıldığında lisansınızın süresi bitecek diyor. Şimdi ben bu Keyi aldığımda direkt etkinleştirip kullanabilecek miyim?

Windows 10'um orijinal değil ve bu yüzden N11'den 10 15TL'lik OEM Key almayı düşünüyorum. Bilgisayarım her açıldığında lisansınızın süresi bitecek diyor. Şimdi ben bu Keyi aldığımda direkt etkinleştirip kullanabilecek miyim?
Ben aldım lakin kullanma fırsatım olmadı. N11'den aldım sırf dursun diye almıştım. Orjinal Win 10 Home Single Lounge kullanıyorum. PRO key almıştım geçmek için format gerekliydi üşendim.

Format atarken key girme kısmına girip kullanabilirsin geçen bende aldım bi sıkıntı yok

Şimdi Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Etkinleştirme Ürün anahtarını değiş dediğimde oradan yapamıyorum.
Sürümünüz neyse ona yükseltme yapabilirsiniz. Şöyle izah edeyim home sürümden pro yükseltmesi yapılamaz internette araştırın bir key girip ondan sonra pro yükseltme yapacaksınız.
Evet.

Sürümünüz neyse ona yükseltme yapabilirsiniz.
Tamamen yanlış cümle sürümüm home ise home yükseltmesi niye yapayım.
Şöyle izah edeyim home sürümden pro yükseltmesi yapılamaz internette araştırın bir key girip ondan sonra pro yükseltme yapacaksınız.
Zaten Home kullanıyorum ve PRO keyim var....

Tamamen yanlış cümle sürümüm home ise home yükseltmesi niye yapayım.

Zaten Home kullanıyorum ve PRO keyim var....
Benim dediğim kesin bu demedim araştırın dedim aynı sorunu yaşadığımda çözümü bu şekilde buldum.
Sürümünüz neyse onun yükseltme keyini girersiniz sonrasında pro key girersiniz. Yargılamadan önce araştırın da demiştim iki kez okuyun bir daha. Hatırladığım kadarını yazdım aynı durumu yaşadığımdan...
Sizin dediğiniz doğru olsaydı işlemi rahatça yapabilirdiniz değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı