Windows 7 Kopyalama Hatası ve Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası !

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Şuan bilgisayarım kullanılamaz hale geldi. Sorunları araştırdım fakat çözümünü bulamadım.

Bilgisayarımda dosya ve klasörlerde gezinirken, masa üstünde sağ tıkladığımda bu sinir bozucu "Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu" hatasını alıyorum. Daha sonra "Windows Gezgini Yeniden Başlatılıyor" diyor ve içinde meşgul olduğum klasör kapanıveriyor.

Windows 7 Hata (3).png

Sıradaki hatanın adını bile bilmiyorum. Bu hata gerçekten çok büyük rahatsızlık veriyor. Bu hata benim için çok ciddi olduğundan @Recep Baltaş 'tan yardım bekliyorum. Bir dosyayı kopyalarken çıkan bir hata.
Buyurun resmi :

Windows 7 Hata (2).png

Bu hatanın HDD yüzünden çıktığını düşünüyorum.

Buda HDD için yaptığım tarama sonuçlarım.

Windows 7 Hata (1).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki HDD içinde bulunan dosyalarıma, oyunlarıma falan zarar gelir mi ? Veya silinebilir mi ?

Buyur sonuçlar :

Windows 7 Hata (3).png

Böyle zor konularda yardım eden yok. @Recep Baltaş sizin yardımınıza ihtiyacım var. Yönetici ve moderatörlere sesleniyorum, ceza vermeyin elimden bi şey gelmiyor.

Bende SSD var ama aynı sorun bende de var kullandığım SSD Sandisk'in 128 GB'lık SSD'si ve hem SSD hem HDD'yi aynı anda kullanıyorum. 2 TB 2'5 inç Toshiba 32mb cache bellekli HDD'si var.

Bende SSD var ama aynı sorun bende de var kullandığım SSD Sandisk'in 128 GB'lık SSD'si ve hem SSD hem HDD'yi aynı anda kullanıyorum. 2 TB 2'5 inç Toshiba 32mb cache bellekli HDD'si var.
Bende de aynısı var sözünden vazgeçip doğru düzgün sorunuzu yeni konu açıp belirtin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı