Windows 7 kullanılır mı?

fusedd

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Windows 7'nin teması, hafifliği ve gecikme konusunda daha iyi olması beni kendine çekiyor. Peki 2022'de Windows 7 kullanılır mı? Genelde rekabetçi oyunlar oynarım zaten LoL, CS:GO vb. oyunlar çalışıyor. Tek sorun Forza Horizon 4-5'in çalışmaması.

Merhaba,

Windows 7'nin teması, hafifliği ve gecikme konusunda daha iyi olması beni kendine çekiyor. Peki 2022'de Windows 7 kullanılır mı? Genelde rekabetçi oyunlar oynarım zaten LoL, CS:GO vb. oyunlar çalışıyor. Tek sorun Forza Horizon 4-5'in çalışmaması.
Valorant oynayamazsınız ama diğer oyunlar çalışır. Forza çalışmıyor saten onu yazmışsınız.

Merhaba,

Yani kullanılır tabii ki de niye kullanılmasın. Ben de önceden Windows 7 kullanıyordum FPS bakımından daha iyi.

Kullanilmaz hocam yil olmus 2023 neredeyse oldu olacak nokia 6600 da kullanalım.

Ben windows 10 ve 11 dışında tavsiye etmiyorum. Güncel kalmak iyidir. 2007 yılından kalma işlemciniz veya 2 GB RAM varsa o zaman windows 7 kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı