Windows 7 kullanılır mı?

Merhaba,

Windows 7'nin teması, hafifliği ve gecikme konusunda daha iyi olması beni kendine çekiyor. Peki 2022'de Windows 7 kullanılır mı? Genelde rekabetçi oyunlar oynarım zaten LoL, CS:GO vb. oyunlar çalışıyor. Tek sorun Forza Horizon 4-5'in çalışmaması.

Bazı özelliklerden yararlanamayabilirsiniz ve bazı oyunları oynayamazsınız düşük sistem ise rahat kullanırsınız.

Merhaba,

Windows 7'nin teması, hafifliği ve gecikme konusunda daha iyi olması beni kendine çekiyor. Peki 2022'de Windows 7 kullanılır mı? Genelde rekabetçi oyunlar oynarım zaten LoL, CS:GO vb. oyunlar çalışıyor. Tek sorun Forza Horizon 4-5'in çalışmaması.
İyi bir bilgisayarın varsa önermem dostum. Onun yerine biraz sistem bilgin varsa Windows 10’a tamamen Windows 7 görünümü verebiliyorsun, biraz uğraşla istediğine ulaşabilirsin. Fakat gecikme konusunda bir şey diyemem.

Yani kullanılır mı sorusuna şöyle diyeyim her bilgisayarda kullanırsın, yıl 2025 olsa yine kullanırsın ama elbet bir gün bütün programların desteği bitecek. Oynayamadığın oyunların, kullanamadığın programların sayısı artacak. Eski sürümleri kullanmak zorunda kalacaksın.

Yine de yüklemek istiyorum diyorsan önünde hiç bir engel yok. Virüs falan girer diyenlere aldırış etme. Az biraz bilgisayardan anlayan bir insan XP’ye bile virüs bulaştırmaz.

Merhaba,

Windows 10 geçim bence destek gitti Windows 7'nin çünkü bir zararlı yersiniz PC cuuuu olur. Win 11 geçmeyin çünkü daha yeni pek stabil değildir.

Merhaba,

Kullanma. Windows 10 kullanmayacak isen 8.1 kullanabilirsin.

Oyunlarla çok iç içe değilseniz kullanılır bence. Gündelik işler için. Ama zararlı yazılım kapma ihtimaliniz yüksek. Ben şu an kurmaya hazırlanıyorum. Masaüstü bilgisayarıma.

Oyunlarla çok iç içe değilseniz kullanılır bence. Gündelik işler için. Ama zararlı yazılım kapma ihtimaliniz yüksek. Ben şu an kurmaya hazırlanıyorum. Masaüstü bilgisayarıma.

Bence direkt 10 kurun. Nesi güzel ki Windows 7'nin? Adamlar atacak 0 dayi çat diye yok olacağınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Kullanılır. Antivirüs olduğu sürece. Ben kullanıyorum. Eğer kuracaksanız benim açtığım konudan güncellemeli ve orijinal Windows 7 sahibi olabilirsiniz.

Vallahi hocam her kurduğum işletim sisteminde mutlaka Defender'i kapatıyorum. Bilinçli bir kullanıcıyım, güvenlik konusunda sıkıntım yok.

Geri
Yukarı