Çözüldü Windows 7 Kurarken %99'da takılma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

anilgok

Kilopat
Yer
Marmaris
Merhaba arkadaşlar. Sistemim daha 4 aylık.

• 8 gb ram
  • 500 gb hdd
  • 4 gb ekran kartı
  • i5 işlemci

Kendim topladım. Windows 7 kurarken %99'da takılıyor. Ben de CD'yi çıkartıp tekrardan takıyorum devam ediyorum. HDD'de sorun mu var acaba ? Yoksa cd mi bozuk ?

Mikrofon ve Kamera bağlı sadece bilgi için teşekkür ederim . Sanırsam aygıt okumaya çalışıyor olabilir çıkartıp deniyorum :)

Merhaba,

1. Kurulum DVD`sinde sorun olabilir, kontrol edin.
2. Bilgisayarinizin ustunde kart okuyucu varsa onu sokmeyi deneyin kurulduktan sonra tekrar takabilirsiniz. (Daha once basima geldi ondan diyorum)
3. Bios icerisinden `Secure Boot` ozelligini kapatin.
4. Bios guncellemesi yapabilirsiniz. RAM ile uyumsuzluk varsa veya Windows8 ile bir uyum sorunu varsa duzeltilmis olabilir.

Umarim cozum olur,

USB ile format atmayı deneyin. Hatta 8.1 kurun.

Merhaba,

1. Kurulum DVD`sinde sorun olabilir, kontrol edin.
2. Bilgisayarinizin ustunde kart okuyucu varsa onu sokmeyi deneyin kurulduktan sonra tekrar takabilirsiniz. (Daha once basima geldi ondan diyorum)
3. Bios icerisinden `Secure Boot` ozelligini kapatin.
4. Bios guncellemesi yapabilirsiniz. RAM ile uyumsuzluk varsa veya Windows8 ile bir uyum sorunu varsa duzeltilmis olabilir.

Umarim cozum olur,

Teşekkürler. Dediklerinizi uyguladım dvd bozulmuş zor okuyor herşeyi yenisini alıp Windows 8.1 Kurdum sorunsuz herşeyi açabiliyorum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı