Windows 7 kurarken klavye ve fare çalışmıyor

Alpigo

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Yazılım İşleri İle Uğraş, Haber Sitesi Yazarı
Ana bilgisayarım masaüstü bilgisayar ve onda Windows 10 kullanıyorum güncel olduğu için, bir de eski masaüstü PC var o Windows 7'yi çalıştırıyordu. Arkadaşım Windows 10 yapmıştı, ben de tekrar Windows 7 yapmak istiyorum ama dil seçme ekranına gelince klavye ve fare çalışmıyor. Portları değiştirdim, USB 2.0'dan 3.0'a oradan tekrar 2.0'a aldım. BIOS'tan USB ayarlarını da denedim ama çözüme ulaşamadım.

Ben böyle bir sıkıntı yaşamadım ama istersen Windows ISO downloader programında ağustos 2018 yazan W7'yi deneyebilirsin. 187 civarı güncelleme kurulu geliyor ama İngilizce olarak indiği için Ultimate iniyor mu onu dene, olmazsa Pro kurup dil sorununu çözersin.

Ana bilgisayarım masaüstü bilgisayar ve onda Windows 10 kullanıyorum güncel olduğu için, bir de eski masaüstü PC var o Windows 7'yi çalıştırıyordu. Arkadaşım Windows 10 yapmıştı, ben de tekrar Windows 7 yapmak istiyorum ama dil seçme ekranına gelince klavye ve fare çalışmıyor. Portları değiştirdim, USB 2.0'dan 3.0'a oradan tekrar 2.0'a aldım. BIOS'tan USB ayarlarını da denedim ama çözüme ulaşamadım.

Eğer anakartın yeni nesil ise anakartın desteklemiyordur aynı sorunu yaşadım :)

Geri
Yukarı