Windows 7 kurulum başlıyor ekranında kalıyor

Video çekiyordum :D.
Tamam hocam ne bileyim ben genelde süre tutmayı düşünemiyorum gerek duymuyorum ondan sordum :) .
Sistemi düşük ise 7'ye mecbur.
2 sene önce ıskartaya çıkarılmış modası çoktan geçmiş bir işletim sisteminin kurulmasını tasvip etmiyorum. Siz bilirsiniz.
bende 8.1 kurdum ama yavaştı sistem düşük bende rahatça kullanacağım bir sistem arıyordum ondan dolayı 7 vede windows 7 gerçekten çok hoşuma gidiyor temas vb.

Tamam hocam ne bileyim ben genelde süre tutmayı düşünemiyorum gerek duymuyorum ondan sordum :) .

bende 8.1 kurdum ama yavaştı sistem düşük bende rahatça kullanacağım bir sistem arıyordum ondan dolayı 7 vede windows 7 gerçekten çok hoşuma gidiyor temas vb.
Pentium B960, 4GB RAM ve 640GB SATA II HDD ile yıllardır kullanıyorum gayet hızlı bir OS eski sistemler için biçilmiş kaftan. Seneye W7 ile Chrome dahi açamayınca napacaksınız onu düşünmeye başlayın.

Pentium B960, 4GB RAM ve 640GB SATA II HDD ile yıllardır kullanıyorum gayet hızlı bir OS eski sistemler için biçilmiş kaftan. Seneye W7 ile Chrome dahi açamayınca napacaksınız onu düşünmeye başlayın.
seneye kadar sistemim dayanmaz zaten.

Hocam 30dk kadar bekleyin. Ben bir kere kurulum yaparken 34DK bekletmişti sonra gelmişti kurulum ekranı :D.
Hocam PC milladan önce kalma mı? 2007 doğumlu bilgisayarım o ekranı 5 saniyede geçiyor 😂
Edge , opera , Firefox sağolsun.

Pentium B960, 4 GB RAM ve 640GB SATA II HDD ile yıllardır kullanıyorum gayet hızlı bir OS eski sistemler için biçilmiş kaftan. Seneye W7 ile Chrome dahi açamayınca napacaksınız onu düşünmeye başlayın.

Haklısınız artık çoğu program bile açılmıyor örneğin: Blender Windows 7 artık geçti fazla zorlamamak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı