Windows 7 Kurulum Ekranında Donma Sorunu

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Hemen sorunumu anlatayım. Evde laptopum var bir tane açtım onu bilgisayarıma girince RAM, İşlemci vb. şeyler yok diye gözüküyordu. Bilgisayar kablosuz bağlantı falan yapamıyordu bayağı kafayı yemişti. Ben de W7 format atayım dedim. USB'ye yükledim, kuruluma geçtim C'yi falan sıfırladım yükle dedim bilgisayar tekrar başlatılırken F8-F9 gibi tuşlara bastığımız yerde kilitleniyor. Hangi tuşa basarsam basayım öyle kalıyor bilgisayar. Sizce ne yapabilirim?

Kimse cevap verecek mi? Bilgisayar şuan kapalı durumda ve açılmıyor konu windows 7 ye açılmış bence mantıksız birşey çünkü tekrar format atma gibi bir şansım yok şuan sadece aç kapa yapabiliyorum USB falan taksamda yine format atamam bilgisayara ne yapmam gerekiyor?

Kendi bilgisayarımda W10 64 bit varda o bilgisayar 64 bit ve Windows 10 kaldırabileceğini sanmıyorum. Sizce sıkıntı hdd de falan mı ? Ne yapmam gerekiyor ?

Hatanın Videosunu çektim izlersiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows kendiliğinden aktivasyonlu mu? Eğer kendinden aktivasyonu varsa aktivasyonu iptal et. Zaman zaman aktivasyonlar sorun çıkarabiliyor windowsun toplar havada uçuşurken bile pc donuyor. Win10,ubuntu yada her ne kurarsan kur fayda etmez aynı diskten aktivasyonsuz kurmayı dene

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı