Windows 7 kurulum ekranında klavye ve fare çalışmıyor

Ldesu

Decapat
Daha fazla  
Anakartım Gigabyte B450M S2H işlemcim Ryzen 5 3600. birkaç video izledim ve USB mouse / klavye desteği diye bir şeyi açıyorlar fakat ne kadar aradıysam bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınız Windows 7 desteklemiyor. Ayrıyeten kursanız bile verim alamayabilirsiniz setuptayken klavye ve fare kullanabilmek için BIOS'tan ps/2 portunu aktiflestirmeniz gerekiyor ve eski fare ve klavyeler ps/2 portu kullanır. Kısacası ben kurmanızı tavsiye etmem.

Anakartınız Windows 7 desteklemiyor. Ayrıyeten kursanız bile verim alamayabilirsiniz setuptayken klavye ve fare kullanabilmek için BIOS'tan ps/2 portunu aktiflestirmeniz gerekiyor ve eski fare ve klavyeler ps/2 portu kullanır. Kısacası ben kurmanızı tavsiye etmem.

PS/2 kullandığını sanmıyorum ama kullanıyorsa BIOS altından PS2 Devices Support ayarı ile devreye alabilir ama bu ayar zaten varsayılan olarak açık gelir. Sorunun bu olduğunu düşünmüyorum.

PS/2 kullandığını sanmıyorum ama kullanıyorsa BIOS altından PS2 devices Support ayarı ile devreye alabilir ama bu ayar zaten varsayılan olarak açık gelir. Sorunun bu olduğunu düşünmüyorum.

Doğrudur hocam ben bazı yabancı forumlarda bazı anakartlarda default kapalı olarak geldiğini görmüştüm. Bende de aynı şekilde kapalıydı açtım ancak driver desteği sıkıntı çıkarabilir ve yeni oyunlarda performans o kadar da iyi olmayabilir diye yüklemedim. Yoksa en stabil işletim sistemi Windows 7'dir bana göre.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı