Windows 7 kurulum USB'si hazırlama

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
CMD komutarıyla yazdıracaksın Rufus'a gerek yok. Buradaki adımlarla hazırla, ardından ISO dosyasının içindekileri komple USB nin içine kopyala. Bu kadar basit.
Dostum USB'yi hazırladım ancak "active" komudu sadece MBR'de olur gibisinden bir hata verdi. Çok umursamadan devam ettim ancak laptop USB'yi hiç bir türlü görmedi. Masaüstü bilgisayarıma Win10 kurmak için kullandığım USB'yi de denedim, onu da görmedi.
Windows USB/DVD Download Tool aracını indirerek de kurulum USB'si hazırlayabilirsiniz. Ben daha öncelerde bu aracı kullanmıştım ve olmuştu.

Şimdi tekrar indirmek hiç istemiyorum dostum, internet 8 Mbps olunca en son çare olarak bunu denemek istiyorum 🙂

Dostum USB'yi hazırladım ancak "active" komudu sadece MBR'de olur gibisinden bir hata verdi. Çok umursamadan devam ettim ancak laptop USB'yi hiç bir türlü görmedi. Masaüstü bilgisayarıma Win10 kurmak için kullandığım USB'yi de denedim, onu da görmedi.

Şimdi tekrar indirmek hiç istemiyorum dostum, internet 8 Mbps olunca en son çare olarak bunu denemek istiyorum 🙂
Rufus'tan MBR olarak denediniz mi?

Önce USB belleği biçimlendireceksin. Sıfır hale getireceksin ondan sonra bootable yapacaksın.

Videodaki program bu forumda var indirip aynı işlemi uygula USB ye sonra CMD komutlarıyla devam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı