Windows 7 lisans silinme sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün normal Facebook'da gezerken bir anda mavi ekran verdi. Sonradan düzeldi virüs taraması falan yaptım bir sorun çıkmadı. Fakat birden bire Windows korsana düştü. Bunun sebepleri nelerdir ?

Not : Win7 Loader programının içerisindeki RemoveWAT programı ile bir şeyler yaptım şu an bilgisayarımın özelliklerinde ürün kimliği gözükmüyor :) Bir sıkıntı oluşturur mu ?

Yardımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Açıkçası biraz korktum :)

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Win loader programı korsan windows kullanmaya yaramiyor mu? Windowsunuz orjinal miydi korsan miydi?

Win loader programı korsan windows kullanmaya yaramiyor mu? Windowsunuz orjinal miydi korsan miydi?
Yanlış yere konu açtığım için konuyu açan hesabım kısıtlandı. Korsandı sanırım. Bilgisayarı hazır aldım internet kafeden :) Neden böyle bir şey olmuş olabilir ? Key çakışması falan mı olmuştur ?

Korsana destek vermiyoruz. Hak yiyorsunuz.

Çift hesap yüzünden hesabım yasaklanmıştı yeni açıldı. Korsana destek bende vermiyorum genel olarak fakat çok pahalı. O yüzden mecbur kaldım. Sorunumun çözümü nedir ? Yani şuan için ürün anahtarı gözükmüyor bu bana bir sıkıntı yaratır mı ?

Çift hesap yüzünden hesabım yasaklanmıştı yeni açıldı. Korsana destek bende vermiyorum genel olarak fakat çok pahalı. O yüzden mecbur kaldım. Sorunumun çözümü nedir ? Yani şuan için ürün anahtarı gözükmüyor bu bana bir sıkıntı yaratır mı ?
Ürün anahtarı gözükmediği için sisteminizde ki bazı özellikler kapanmıştır.

Pahalı ise kullanmayacaksınız. Her şeyin bir bedeli var.

FreeDos mu kullanayım ? Veya Linux ? :) Biraz fazla abartıyorsunuz bu konuyu. Sadece ben kullanmıyorum bu programı. Eğer yasak olsaydı internet üzerinden bu program tamamen silinirdi. Milyonlarca kişi kullanıyor.

Hak yiyorsunuz orjinal alanlar keriz mi neden orjinal alıyor? Korsan kullananları hırsız olarak tanımlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı