Windows 7 mavi ekran hatası "Win32K.sys"

NamertClk

Hectopat
Daha fazla  
Sürekli başlıkta belirttiğim gibi .sys uzantılı dosyalardan mavi ekran hatası alıyorum. Driver'larım güncel ve donanım parçalarımın kendi resmi sitelerinden yüklenmiş. Sorunun sebebini bir türlü çözemedim @claus @Murat5038 Yeni klasör (2).rar

Tavsiyem Windows 10 Pro'ya geçmedir daha güvenilir ve stabil her hatayı söylüyor.

Tavsiyem Windows 10 Pro'ya geçmedir daha güvenilir ve stabil her hatayı söylüyor.
Forumdaki başka birisi de donanım parçalarımın Windows 10 desteklemediğini, Windows 7'nin benim için daha uygun olacağını söyledi. Hanginizi dinlemeliyim?

Sürücü yazılım yükleme ekranında böyle bir seçenek bulunmuyor. Dediğiniz şeyi nasıl yapabilirim?

DDU rehberine göre anlatımı uygulayıp dediğimi yapın.
Bahsettiğiniz rehberle sürücümü tamamen temizledikten sonra en güncel sürüm üzerinden tekrar kurulum yaptım. Kurulum aşamasında bahsettiğiniz "ACP" ayarıyla oynayabileceğim herhangi bir bölüm yok hatta özel kurulum yapabileceğim (dosya yükleme bölümünü seçmek hariç) herhangi bir alan yok. Yeni hata almam durumunda yeni minidump dosyalarını burada paylaşacağım. İlginiz için teşekkürler.
sasasa.rar biraz önce bu mavi ekran hatasını aldım. Bilgisayarım yeniden başladığında duvar kağıdım siyah oldu. @Murat5038

Son düzenleme:
Ekran kartı kaynaklı sorun gözüküyor. Harici kart kullanıyorsanız çıkartın DDU ile sürücüleri rehbere göre kaldıırn ve dahili GPU sürücünüzle devam edin. Onda sorun çıkmazsa yeni kart alırsınız veya bakımı yapılmadıysa yaptırırsınız kartın. Çok güncel bir GPU ise, sisteminiz kaldırmıyor da olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…