Windows 7 mavi ekran hatası "Win32K.sys"

Ekran kartı kaynaklı. Sürücüsünde sorun gözüküyor. Chipset sürücün güncel değilse güncelelyin. AMD sürücüsünü kurarken ACP olan seçeneği kaldırıp kurun özel kurulumla kurarken.

Ekran kartı kaynaklı. Sürücüsünde sorun gözüküyor. Chipset sürücün güncel değilse güncelelyin. AMD sürücüsünü kurarken ACP olan seçeneği kaldırıp kurun özel kurulumla kurarken.
Sürücü yazılım yükleme ekranında böyle bir seçenek bulunmuyor. Dediğiniz şeyi nasıl yapabilirim?

Özel kurulum ekranını paylaşın bakalım.
müdahale edebileceğim bir kısım gözükmüyor.
Ekran Alıntısı.PNG

müdahale edebileceğim bir kısım gözükmüyor.
Ekran Alıntısı.PNG
Bugün yeniden kurulum yaptığım için onarma kısmı gözüküyor.

DDU rehberine göre anlatımı uygulayıp dediğimi yapın.
Bahsettiğiniz rehberle sürücümü tamamen temizledikten sonra en güncel sürüm üzerinden tekrar kurulum yaptım. Kurulum aşamasında bahsettiğiniz "ACP" ayarıyla oynayabileceğim herhangi bir bölüm yok hatta özel kurulum yapabileceğim (dosya yükleme bölümünü seçmek hariç) herhangi bir alan yok. Yeni hata almam durumunda yeni minidump dosyalarını burada paylaşacağım. İlginiz için teşekkürler.
Bahsettiğiniz rehberle sürücümü tamamen temizledikten sonra en güncel sürüm üzerinden tekrar kurulum yaptım. Kurulum aşamasında bahsettiğiniz "ACP" ayarıyla oynayabileceğim herhangi bir bölüm yok hatta özel kurulum yapabileceğim (dosya yükleme bölümünü seçmek hariç) herhangi bir alan yok. Yeni hata almam durumunda yeni minidump dosyalarını burada paylaşacağım. İlginiz için teşekkürler.
sasasa.rar biraz önce bu mavi ekran hatasını aldım. Bilgisayarım yeniden başladığında duvar kağıdım siyah oldu. @Murat5038

Son düzenleme:
Ekran kartı kaynaklı sorun gözüküyor. Harici kart kullanıyorsanız çıkartın DDU ile sürücüleri rehbere göre kaldıırn ve dahili GPU sürücünüzle devam edin. Onda sorun çıkmazsa yeni kart alırsınız veya bakımı yapılmadıysa yaptırırsınız kartın. Çok güncel bir GPU ise, sisteminiz kaldırmıyor da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı