Win32k.sys mavi ekran hatası

AmedeusB

Kilopat
Chrome'de yeni sekme açarken bir anda böyle bir mavi ekran verdi. Sebebi nedir ?

Hemen fotoğraf çekemediğim için hatanın aynısını internetten buldum.

10177i94B4EEBF4C44B769.jpg

@Recep Baltaş @Silinen üye

Son düzenleme:
Farkındayım, verilen linkteki dosya indirilmiyor. Son 1-2 haftadır sorunlu link, başka bir siteden denedim kurarken kullanıcı anahtarı istiyor, ben de vazgeçtim. Kullanıcı anahtarı istemeyen direkt kurulum sağlayabilecek ve linki sağlam olan bir kaynak verebilir misin ? Kullanabileceğim kullanıcı anahtarı varsa eğer o da olabilir.

Bios güncelle ve Win 8.1.3'e geç. Her önüne gelen sürücüyü de yükleme ATK sürücüsünü yüklemişsin. Eset'i de kullanma.
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1150/H97M-E/H97M-E-ASUS-2205.zip

Bios'u güncelledim, Windows 8.1.3'e geçemedim çünkü ürün anahtarı istiyordu bulamadım, ATK sürücüsü işletim sistemiyle beraber yüklenmiş. Eset'i neden kullanmayayım sebebini de söylerseniz fikirlerim değişebilir ayrıca ESET orjinaldir.

Windows 8.1 indirme bağlantılarında ilk mesaja bakın. Kurulum keyi orada mevcut. Sonra etkinleştirmek için satın alabilirsiniz. ESET güncel değilse güncelleyin.

Ekranda yazan mesajdan anladığım kadarıyla sorunun ram'lerden kaynaklanıyor. Ram'leri bir kontrol etmeni öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eset'i neden kullanmayayım sebebini de söylerseniz fikirlerim değişebilir ayrıca ESET orjinaldir.
Yeterli koruma sağlamıyor ve sistemde olumsuzluklara neden olabiliyor. Diğer sorduklarını Samet cevaplamış.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı