Windows 7 Mavi Ekran Hatası

Akın Karadağ

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı kaç senedir kullanıyorum ve böyle bir sorunla ilk kez karşılaşıyorum. Son zamanlarda çok olmaya başladığı için size danışmak istedim.Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://drive.google.com/open?id=0B7y_Dk1XZu7zSm1sUHZ6UnA5c00 buraya yükledim bakıp sorunu çözebilirseniz çok teşekkür ederim.

İlk olarak Windows 7'den kurtulun. Windows 10 64 Bit kullanın. 10 sonrası sorun devam ederse dosyaları gönderin:

Minidump Dosyalarını Upload Etme
dediğiniz gibi ekledim Minidump dosyalarını :)

İlk olarak Windows 7'den kurtulun. Windows 10 64 Bit kullanın. 10 sonrası sorun devam ederse dosyaları gönderin:

Minidump Dosyalarını Upload Etme
lütfen yardımcı olun oyunların ve videoların ortasında birden oluyor.En kısa zamanda yardımcı olursanız sevinirim.

Hala Win 7 kullanıyorsun. Yine de yazayım çözülmezse geçersin.
Atheros ethernet sürücünü güncelle, webcam sürücünü güncelle veya kamerayı çıkart kullanma ve sürücüleri kaldır, Via ses sürücünü güncelle, Deamontools kaldır, Virtualbox kaldır, Adguard kaldır, Mcafee kaldır, VPN kaldır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı