Windows 7 Mavi ekran sorunu

MyBela1

Femtopat
Merhaba arkadaşlar, benim bilgisayarım aniden kapanmıştı ve Gigabyte UEFI dualbios ekranında kalıyordu. Bilgisayarcı BIOS ve hard disk bozulmuş dedi ve BIOS attı ve depolama birimi alıp kullanabilirsin dedi. Bende bir SSD aldım ve içine format attım Windows 7 ve mavi ekran vermeye başladı zamanlaması hiç belli olmuyordu tekrardan temiz bir format attım ve sonra sürücüleri güncel kurdum(anakartın sitesinden) ama yine de mavi ekran hatası veriyor ve her seferinde mavi ekranda farklı bir şey yazıyor. Bazen de ekran donuyor ve çınlamaya benzer ses geliyor kulaklıktan ve kapanmıyor.
Genelde hata kodu olarak: Blue Screen 1055 Gibi şeyler yazıyor.
Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 kurmanız zaten hata Windows 10 kurun. Ondan sonra tekrar alırsanız dump dosyalarını paylaşınız. Bakkala kurdurmayın işletim sistemini kendiniz kurun. Bakkal amca size yalan söylüyor her mavi ekran donanımdan olmaz. Bios bozulmaz.
Bakkal amca size dandik bir SSD satmış olmalı zaten. Ben olsam kendi depolama birimimi elinden alırdım.

Son düzenleme:
Windows 7 kurmanız zaten hata Windows 10 kurun. Ondan sonra tekrar alırsanız dump dosyalarını paylaşınız. Bakkala kurdurmayın işletim sistemini kendiniz kurun. Bakkal amca size yalan söylüyor her mavi ekran donanımdan olmaz. Bios bozulmaz.
Bakkal amca size dandik bir SSD satmış olmalı zaten. Ben olsam kendi depolama birimimi elinden alırdım.
İşletim sistemimi kendim kurdum ve SSD'yi kendim aldım ve Windows 7 yi sürekli kullandığım için kullanıyorum. dump dosyasını nasıl atacağımı bilmiyorum.

Minidump Dosyalarını Paylaşın - Technopat Sosyal @Bora Dere
En kötü Windows 8.1 kullanın. Hem Windows 10'a alışırsınız.
benim Windows 7'de orjinal kodum var birazda ondan kullanıyorum. Şuan mavi ekran vermedi verince atarım.
Minidump Dosyalarını Paylaşın - Technopat Sosyal @Bora Dere
En kötü Windows 8.1 kullanın. Hem Windows 10'a alışırsınız.
Bir Sorum Var Bu Minidump dosyalarını paylaşmada herhangi bir sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı