Windows 7 Mavi Ekran

Pek anlamıyorum ben ya daha detaylı anlatabilir misiniz bu babamın laptopu içinde önemli bir şey yok zaten format atmak tek çözüm olcak sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam burada Recep Abi W10'u kullanmış. Atıyorum siz Linux kullanmak isterseniz Linux'ın ISO'sunu indirip seçeceksiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam burada Recep Abi W10'u kullanmış. Atıyorum siz Linux kullanmak isterseniz Linux'ın ISO'sunu indirip seçeceksiniz.
Kardeşim bu yöntemle pc kökten sıfırlanıyor değil mi çünkü ben Win7 den Win10 a geçtim 1-2 hafta önce lakin hiçbir şey silmedim.

Temiz kurulum yaptığınız için önceki dosyaları incelemeye gerek yok. İlk önerilerimi uygulasan yeterli olur şimdilik. Son durumu da belirtin.
Hocam temiz kurulum yaptığımdan beri bir sıkıntı olmadı çok şükür Win 10 temiz kurulum yaptım Ccleaner indirdim sürücüleri güncelledim el ile. Şuan yükleyeceğim bir program önerir misiniz böyle kullanmaya devam mı edeyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir programa gerek yok zorunlu olarak. İhtiyacınız olanı kurabilirsiniz.
Yine ekran gitti ya şaka gibi cidden ekran siyah oluyor ve sol tarafinda dikey bir cizgi beliriyor reset atana kadar duzelmiyor. Sanırım monitore giden kablolarda hassaslık var.

Intel ekran kartını güncellerken birden mavi ekran verdi. Açıklaması şu ''WHEA UNCORRECTABLE ERROR''. Minidump u bırakıyorum;

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı