Windows 7 mi daha iyi yoksa Windows 10 mu?

Güncel PC varsa 10 öneriyorum. Kötü ise 7. bazı dezavantajlar var. Bana sorun oluşturmuyor. Oluştuğunu göremedim bile. Sırf bunun için 10'a geçmeye değmez.

Windows 7 = Performans için ve eski oyunları destekler.
Windows 10 = Daha fazla özellik, Android uyg. kullanabilme, Dizaynı efsane.
(Bana göre)

Yani 10 ne kadar güncel olsa da dandik bence. Gelen bir güncelleme ile çalışan şeylerin bozulacağının garantisi yok. Yine de güvenli ve güncel olan Windows 10. 7'nin devri yavaş yavaş bitiyor.

Bana kalırsa Windows 7'nin yazılım desteği ne kadar kesilse de Windows 10 gibi sıkıntılar yok, RAM'leri daha çabuk doldurmuyor bazı oyunlarda ve yazılımlılar aynı şekil Windows 7'ye hepsi daha uygun, bu arada Windows 10 yükseltilmesi kişiye kalmış. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında arkadaşlar.
Teşekkürler.

Eğer sistemin çöpse senin için Windows 7 daha uygun ama sistemin orta bütçeli bir bilgisayar ise Windows 10 kullanman gerekecek çünkü belli bir yıl sonra hiçbir oyun veya program Windows 10 desteklemiyecek.

Yani 10 ne kadar güncel olsa da dandik bence. Gelen bir güncelleme ile çalışan şeylerin bozulacağının garantisi yok. Yine de güvenli ve güncel olan Windows 10. 7'nin devri yavaş yavaş bitiyor.
Ve helede bizim kulllanıcılarmızın çoğunun kopya kullanma gerçeği daha kötü güvenlik açıkları filan bu Windows 7 içinde geçerli ama

Bana kalırsa Windows 10 alındığı zaman orijinalini alacağım 1000 kere kopyalanmış bir sürümü değil.

Bir de Windows 10'un bir sürümü var Win Defender ve Update'ler kapalı ben onu kullanıyorum bayağı rahat ettim ne güncelleme yapıyor ne de Defender çalışıyor Win sürümüde 1903.

Eğer sistemin çöpse senin için Windows 7 daha uygun ama sistemin orta bütçeli bir bilgisayar ise Windows 10 kullanman gerekecek çünkü belli bir yıl sonra hiçbir oyun veya program Windows 10 desteklemiyecek.
Yazdığını tam anlamadım yanlış mı yazdın acaba
Bir de Windows 10'un bir sürümü var Win Defender ve Update'ler kapalı ben onu kullanıyorum bayağı rahat ettim ne güncelleme yapıyor ne de Defender çalışıyor Win sürümüde 1903.
Windows 10da güncelleme geldikçe yok oluyor gibi orjinal olsa bile güvenlik açıkları fazlasıyla var

Geri
Yukarı