Windows 7 Mi Yoksa 8.1 Mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Natsu

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yakın zamanda yeni bir bilgisayar alacağım ve işletim sistemine bir türlü karar veremedim. Windows 7 taraftarıyım fakat arkadaşlarım 8.1'in de güzel olduğu görüşünde. Sizce Windows 7 mi yüklemeliyim yoksa 8.1 mi? Nedenleriyle yazarsanız iyi olur şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 devri bitti çoktan. 8.1 kurmassanız sisteme hakaret olur.

Windows 7 ye destek kesiliyor. Bu neden bile 8.1 kurman için yeterli olacaktır.

Oyun için istiyorsan kesinlikle Windows 8.1 derim. Ama tek oyun için değil normal kullanımda da daha performanslı alışmak zor gelebilir ama windows 7'den daha performanslı.

Windows 7 ye destek kesiliyor. Bu neden bile 8.1 kurman için yeterli olacaktır.

XP gibi olacak sanırım 7 de. O zaman 8.1 kurayım ama arkadaşlarımın bazıları sistemi kötü yönde etkilediğini falan söylediler ne gibi eksikleri var ?

Yaklaşık 2 hafta önce windows 8.1 x64 kurdum. Windows 7'den daha stabil çalışıyor bende.

Bence siz Windows 8.1 kurun. Gerek görselliği gerek performansı açısından daha avantajlı.

Performans'dan şüpheniz olmasın. 8.1 hiçbir türlü sorun çıkarmayacaktır size.

Evet farkındayım eskide kaldı 7 ama bilmiyorum ya 8.1'e çok sorunu var diyen arkadaşlarım da var.
Bu arkadaşlar hep var, emin olun. Bu ikilem arasında kalan herkes arakdaşm 8'de problemler var dedi diyor. Halbuki o arkadaşlar korsan oyunu 8'de çalıştıramayan arkadaşlar. Korsan oyun oynayıp oyunu güncellemeyi bilmeyen arkadaşlar... 8.1'de sorun falan yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı