Windows 7 mi yoksa Windows 10 mu?

ibrahim1998

Decapat
Merhaba arkadaşlar ben yıllardır Windows 7 kullanıyorum.
Şu sıralar güncel oyun bilgisayarlarında genellikle Windows 10 işletim sisteminin kurulu olduğunu görüyorum bazıları Windows 10 daha iyi diyor. Fakat ben Windows 7'ye alıştığım için kararsız kaldım Windows 7 bana daha basit ve kullanımı kolay geliyor.

Siz ne dersiniz arkadaşlar Windows 7 mi kullanmalıyım Windows 10 mu kullanmalıyım?
Not= Benim için en önemli etken oyun performansı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal'de oyun hatalarını sıklıkla takip ediyorum. Alınan hataların çoğu eski Windows sürümlerinden kaynaklanıyor. Bu ve bunun gibi sorunları yaşamak istemiyorsanız Windows 10'a geçin. Windows 7'den daha pratik olduğundan eminim.

Hem 2018 oyunlarını 2009 yılından kalma işletim sisteminde çalıştırmak çok abes kaçıyor.

Güncellik çoğu zaman performans kazandırır. Yani Windows 10, Windows 7'den performans olarak daha üstün olmalı.

@sahinemirhan080 Bunun için ayrıca konu açmanız lazım. Mesajlarda sorunca konu birbirine giriyor.
Ama Wİndows 10'un çok eski bilgisayarlarda kastığı doğrudur. Tabii sizinkinde kasması normal olmuyor, kastettiğim 1 GB RAM'li, Pentium 4'lü bilgisayarlar mesela.

@sahinemirhan080 bunun için ayrıca konu açmanız lazım. Mesajlarda sorunca konu birbirine giriyor.
Ama Windows 10'un çok eski bilgisayarlarda kastığı doğrudur. Tabii sizinkinde kasması normal olmuyor, kastettiğim 1 GB RAM'li, Pentium 4'lü bilgisayarlar mesela.

Bilgisayarcının kurduğu Windows kasıyor ama beim kurduğumda kasıyor anlamadım ve konu açmıştı
m herkes Windows 10 demişti.

Merhaba arkadaşlar ben yıllardır Windows 7 kullanıyorum.
Şu sıralar güncel oyun bilgisayarlarında genellikle Windows 10 işletim sisteminin kurulu olduğunu görüyorum bazıları Windows 10 daha iyi diyor. Fakat ben Windows 7'ye alıştığım için kararsız kaldım Windows 7 bana daha basit ve kullanımı kolay geliyor.

Siz ne dersiniz arkadaşlar Windows 7 mi kullanmalıyım Windows 10 mu kullanmalıyım?
Not= Benim için en önemli etken oyun performansı.
Windows 10, Windows 7'ye göre biraz daha ağırdır. Ama oyun performansı çoğu oyunda Windows 7'den daha iyidir. Hem artık Win7 önerilmiyor. Win 10 istemiyorsanız Win8.1'e geçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı