Windows 7 nasıl sorunsuz kurulur?

EnesCemil

Centipat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Merhaba, elimde çok eski bir bilgisayar var ve ben bu bilgisayara Windows 7 kurmak istiyorum ama bunu 1 ay önce yapmıştım ve yeni çıkan uygulamaları çalıştıramamıştım. GeForce NOW gibi nasıl bütün uygulamaları çalıştıracağım bir temiz virüssüz bir Windows 7 kurarım?

Merhaba, elimde çok eski bir bilgisayar var ve ben bu bilgisayara Windows 7 kurmak istiyorum ama bunu 1 ay önce yapmıştım ve yeni çıkan uygulamaları çalıştıramamıştım. GeForce NOW gibi nasıl bütün uygulamaları çalıştıracağım bir temiz virüssüz bir Windows 7 kurarım?
Hocam Windows 7 yerine Linux kullanmanızı öneririm. En azından daha akıcı ve rahat ederseniz. Windows 7'nin program desteği güncel olmadığı için 8.1 kullanın. Yoksa linux tercih edebilirsin.

Sistemine bağlı.

Adam eski diyor.

Windows 10 da bilgisayarım kasıyor Windows 8.1 yükledim ama Windows 7 daha iyi olur.

Hocam Windows 7 yerine Linux kullanmanızı öneririm. En azından daha akıcı ve rahat ederseniz. Windows 7'nin program desteği güncel olmadığı için 8.1 kullanın. Yoksa Linux tercih edebilirsin.

Linux'u denedim ve denediğime pişman oldum exe dosyalarını açmak bile uğraştırıyor.

Eğer çalışmadıysa mecbur daha üst model 8.1 kuracaksınız hocam. Eğer kullanabilirim diyorsanız üstteki arkadaşın belirttiği gibi Linux kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı