Windows 7 nasıl sorunsuz kurulur?

Windows 10 da bilgisayarım kasıyor Windows 8.1 yükledim ama Windows 7 daha iyi olur.

Linux'u denedim ve denediğime pişman oldum exe dosyalarını açmak bile uğraştırıyor.
Bu arada exe açmaktan kasıt çalıştırmaksa yapamazsın zaten. kullandığın Linux dağıtımına göre paketler değişir mesela android apk, debian için deb gibi. Wine programı ile yapılabilir de tam stabil olmuyor o da.

Hocam Windows 8.1 ya da 7 yükleyin rahat edin. 7 de Microsoft desteği yok fakat Windows 8.1 kullanabilirsiniz.

Windows 10 kurdum dün ve gerçekten berbat Win 8.1 yüklemek istiyorum onunda ocakta desteği bitecek Win 8.1 de CS Source oynuyordum takılmasız Windows 10'da en düşük grafiklerde oynuyorum oyleyken bile takılıyor Win 8.1 de yüksekte oynuyordum.

Windows 10 kurdum dün ve gerçekten berbat Win 8.1 yüklemek istiyorum onunda ocakta desteği bitecek Win 8.1 de CS Source oynuyordum takılmasız Windows 10'da en düşük grafiklerde oynuyorum oyleyken bile takılıyor Win 8.1 de yüksekte oynuyordum.

O zaman 8.1'e geri dönün hocam. En iyisi o olacak.

Merhaba, elimde çok eski bir bilgisayar var ve ben bu bilgisayara Windows 7 kurmak istiyorum ama bunu 1 ay önce yapmıştım ve yeni çıkan uygulamaları çalıştıramamıştım. GeForce NOW gibi nasıl bütün uygulamaları çalıştıracağım bir temiz virüssüz bir Windows 7 kurarım?
Sen yorumlara bakma. çoğu şey çalışıyor. Forumda W7 kategorisinde iso dosyalaarı var indir kur. Remove ile başlayan programıda lisans için kullanabilirsin(Virüs yok temiz yerden indirirsen).

Geri
Yukarı