Windows 7 Netframework kurulmuyor

tekin123

Hectopat
Bilgisayarımı 32 Bit'ten 64 Bit'e yükseltmek için format attdırdım ve o günden sonra netframework indiremiyorum. Yükleme başarılı olamadı hatasını alıyorum. AMD Catalyst Control Center gibi netframework gerektiren uygulamaları açamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki Framework paketini kurmayi deneyin.

Burada 1.1 yüklüyor bana lazım olan 4.0 ve üstü ama yine de yardımınız için teşekkürler.
Başka bir tarayıcı veya indirme yöneticisi kullanın. Ayrıca güncel bir işletim sistemine geçmenizi öneririm.

Explorer üzerinden denedim yine aynı hatayı aldım.
Burada 1.1 yüklüyor bana lazım olan 4.0 ve üstü ama yine de yardımınız için teşekkürler.Ama ben yanlış yerden yüklemiş olabilirim.Sayfanın neresinden yükleyeceğimi söylermisiniz ?

Explorer üzerinden denedim yine aynı hatayı aldım.

Son düzenleme:
Linkteki arac ile tamir etmeyi deneyebilirsiniz. Sonuc vermezse hem yukarida verdigim pakedi hem de bu tamir aracani baska kullaniic acarak deneyebilirsiniz.
1570888504106.png

Yine aynı hatayı alıyorum yukarıda verdiğiniz NET farmework indirme aracını nasıl indireceğimi söylerseniz bide oradan deneyeyim. Belkide indiricide sorun vardır

Eki Görüntüle 447373

Yine aynı hatayı alıyorum yukarıda verdiğiniz NET farmework indirme aracını nasıl indireceğimi söylerseniz bide oradan deneyeyim. Belkide indiricide sorun vardır
Tamir aracini indirmek icin Download'i tiklayin. Gelen sayfadaki iki secenekten usttekine tik atip Next deyin. Dosyanin kayit edilecegi konumu secin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı