Windows 7 pencere tuşlarını Windows 10 gibi yapma

BurakuNw

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben bunu bir adamda görmüştüm. Yabancı birinde. Windows 7 kullanıyordu ama pencere tuşları Windows 10 gibiydi, çok uzun zamandır arıyorum. Yardım ederseniz çok makbule geçer, zaten en yakın zamanda Windows 10'a geçeceğim.

Ekran Alıntısı.PNG

Windows 7'de benim böyle.

Arkadaşlar merhaba, ben bunu bir adamda görmüştüm. Yabancı birinde. Windows 7 kullanıyordu ama pencere tuşları Windows 10 gibiydi, çok uzun zamandır arıyorum. Yardım ederseniz çok makbule geçer, zaten en yakın zamanda Windows 10'a geçeceğim.

Eki Görüntüle 912494

Windows 7'de benim böyle.

Çok kolay :).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok kolay :).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam burada Windows 10'u Windows 7'ye çeviriyor ben Windows 7'yi Windows 10 pencere görünüme çevirmek istiyorum.

buna baktınız mı?

Evet hocam ama bu komple değiştiriyor ben sadece pencere simgelerini değiştirmek istiyorum.

Yakın zamanda Windows 10'a geçeceksen bence yapmana gerek yok direk Windows 10'a geç daha iyi pencere yapmak için benim bildiğim kadarıyla program yükleniyor ama çok bilinmiş programlar değil virüs bulaşma ihtimali var bence Windows 10 geçseniz daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı