Windows 7 Pro 64 Bit orijinal ISO

harputluveysel

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Windows 7 orijinal ISO dosyamı kaybettim. Microsoft sitesinden indirmiştim ancak Microsoft sitesinde şimdi bulamadım. Güvenilir olmayan sitelerden asla indirmek istemiyorum. Microsoft sitesinden nasıl ulaşırım bilen var mıdır? Technopat Sosyal'de var ancak Google driverde indirme sınırı olduğu için Windows 7 Pro inmemekte. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Nedense bu Technopat ISO'su biraz küçültülmüş ve bu sebeple bir çok uygulamayı yüklerken hep "Bu güncelleme gerekli" diyor.

Windows 7 SP 1 Son güncelleme 2014
Güvenilir eski versiyon, gereksiz telemetry zart zurt Windows 10'a geçiş güncelleştirmeleri yok içerisinde. (Güncelleştirmeleri kapatıp kullanın)

MD5 Checksum
c9f7ecb768acb82daacf5030e14b271e

Windows 7 SP 1 Son güncelleme 2014
Güvenilir eski versiyon, gereksiz telemetry zart zurt Windows 10'a geçiş güncelleştirmeleri yok içerisinde. (Güncelleştirmeleri kapatıp kullanın)
Arkadaş Professional versiyonunu istemiş.

Format diskini oluşturduktan sonra USB diskin içerisinden sources klasöründeki ei.cfg'yi silerek bütün X64 sürümlere ulaşabilirsiniz.

Evet, onu unuttum. Diğer linkleri indirmeye gerek yok. Windows 10 alışınca eski alışkanlıkları unutuyoruz. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı