Windows 7 Pro vs Windows 10 Pro

fatihdemirag_

Hectopat
Bilgisayarımı formata götürdüm Windows 10 Pro yüklüydü, adamlar Windows 7 Pro yüklemişler, sistemim ise şu şekilde;
  • ASUS R7 370 STRIX 2 GB
  • Intel E8500 İşlemci
  • Kingston 4 GB RAM
  • ASUS P5KPL-AM Anakart
Windows 10 Pro’ya tekrardan geçiş yapmak istiyorum, geçersem herhangi bir problem olur mu, yüksek akıcı FPS oyunlarında oynatmıyorum, şimdiden görüşleriniz için teşekkür ederim.

Bilgisayarımı formata götürdüm Windows 10 Pro yüklüydü, adamlar Windows 7 Pro yüklemişler, sistemim ise şu şekilde;
  • ASUS R7 370 STRIX 2 GB
  • Intel E8500 İşlemci
  • Kingston 4 GB RAM
  • ASUS P5KPL-AM Anakart
Windows 10 Pro’ya tekrardan geçiş yapmak istiyorum, geçersem herhangi bir problem olur mu, yüksek akıcı FPS oyunlarında oynatmıyorum, şimdiden görüşleriniz için teşekkür ederim.
En iyisi Windows 7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 geçmek istiyorsanız Windows 10 Home sürümünü öneririm.
PRO sürümünde iş ve şifreleme için hizmetler basit bir kullanıcı için gereksizdir.

En iyisi Windows 7.
Ya Windows 7 bana çok sade geliyor, neden Windows 7 peki?
Windows 10 geçmek istiyorsanız Windows 10 Home sürümünü öneririm.
PRO sürümünde iş ve şifreleme için hizmetler basit bir kullanıcı için gereksizdir.
Peki Windows 10 Home’a geçtiğim zaman bir problem teşkil etmez demi yavaşlama falan? Çünkü Windows 7 çok sade geliyor artık gözüm Windows 10'a çok alışık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı