Windows 7 professional 64 bit mavi ekran hataları

Mustafa Kalaycı

Hectopat
Yer
Simav, Turkey
İyi günler arkadaşlar yeni topladığım bilgisayarda mavi ekranlarla karşılaştım, google da araştırdım ama kesin bilgiye ulaşamadım.

Kl1JmE.jpg
wL3kmb.jpg

Mavi ekranlara ait bilgiler bunlar. Genelde Darksiders 2 oynarken ALT+TAB yaparken oluyor. Dumping memory tarzı bir yazı yazıyor mavi ekran da en altta. 100 e kadar ilerleyip reset atıyor Bilgisayar;
Bilgisayarımız özellikleri;
Asus M5A78L-LE
AMD FX 6300 SİX CORE 3.5GHZ
KİNGSTON HYPERX (2X4) GB 1600HZ RAM
POWERCOLOR HD7850 1GB 256 BİT

Aynı sorun bendede var. Özellikle ilk mavi ekran hatasını alıyorum:SYSTEM_SERVİCE_EXPECTİON, BCCode: 3b, Yerel kimlik:1055. BİOS'um güncel, Memtest programı ilede ramlerimi tarrattım ve bir hata bulamadı. Genelde online oyunlardan çıktıktan sonra veriyor bu hatayı. Merakla çözümü bekliyorum.

Aynı sorun bendede var. Özellikle ilk mavi ekran hatasını alıyorum:SYSTEM_SERVİCE_EXPECTİON, BCCode: 3b, Yerel kimlik:1055. BİOS'um güncel, Memtest programı ilede ramlerimi tarrattım ve bir hata bulamadı. Genelde online oyunlardan çıktıktan sonra veriyor bu hatayı. Merakla çözümü bekliyorum.

Aynen kardeşim anlamış değilim ben de.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı