Windows 7 Professional SP1 X64 ISO dosyası

@Enes3078 Windows 7 gerekli güncelleme listesi olsa da biz de ISO entegre etsek kullansak. Ya da bir rehber olsa tadından yenmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Enes3078 Windows 7 gerekli güncelleme listesi olsa da biz de ISO entegre etsek kullansak. Ya da bir rehber olsa tadından yenmez.

Haklısınız fakat hala aklımın bir köşesinde bu işi halletmek. Biliyorum bekletiyorum fakat epey uzun bir süre yapamayacağım gibi. Size bir fikir vereyim, siz detaylıca yapıp Sosyal üyeleriyle paylaşabilirsiniz. Her rehberi de benden beklemeyin ya 🙃

win7updates
Hocam bende var, sizin için upload ettim şimdi.
Telemetri güncellemeleri içinde yok.
124 tane güncelleme var.

Bu tamdır değil mi? Bundaki güncellemeleri kurarsam telemetri hariç hepsi kurulmuş olacak değil mi? 🙂
Bir de bu tamsa niye millet hala güncelleme dosyalarını toplu istiyor?

KB3125574 güncellemesi mi bu? O ise sonrasında 60'dan fazla güncelleme daha var. Hepsinin olması lazım. Onları diyorum zaten.

Tam değil mi yani bu güncellemeler?

Orijinal ISO olduğu için ürün anahtarsız ama ürün anahtarı olmadan da kullanabilirsiniz. Altta küçük bir biçimde etkinleştirilmediği yazar o kadar :)

Maalesef ürün anahtarım olmadığı için etkinleştiremedim. Bahsettiğiniz yazı bu değil mi? Yoksa farklı bir şey mi yazması gerekirdi?

Ekran Alıntısı.PNG

Bu tamdır değil mi? Bundaki güncellemeleri kurarsam telemetri hariç hepsi kurulmuş olacak değil mi? 🙂

Güncelleme yok ISO'larda. 124 adet güncellemeden sonra 60 güncelleme daha var.

Haklısınız fakat hala aklımın bir köşesinde bu işi halletmek. Biliyorum bekletiyorum fakat epey uzun bir süre yapamayacağım gibi. Size bir fikir vereyim, siz detaylıca yapıp sosyal üyeleriyle paylaşabilirsiniz. Her rehberi de benden beklemeyin ya 🙃

Hocam rehberi hazırlamak kolay, sorun hangi güncellemeler entegre edilmeli. Windows 10 geçiş için güncellemeler var, performansı düşüren meltdown ve spectre güncellemeleri var. Hepsini detaylı olarak bilsem yapacağım.

Hocam rehberi hazırlamak kolay, sorun hangi güncellemeler entegre edilmeli. Windows 10 geçiş için güncellemeler var, performansı düşüren meltdown ve spectre güncellemeleri var. Hepsini detaylı olarak bilsem yapacağım.

Bir sor bakalım ben ne kadar biliyorum :D

Test edecek bir imkanım yok şu an ve test etmeden hiçbir şeyi sizlere sunamam. Kendi sistemimde denemeden bir rehber/makaleyi sizlere sunmadım.

Eğer bir şey yoksa yukarıda arkadaşın attığı güncelleme paketini kullanabilirsiniz fakat beni bekleyecek olursanız çok uzun bir süre beklemeniz gerekecektir.

Набор обновлений UpdatePack7R2 версия 21.10.13 — simplix.info
Arkadaşlar sorunumu bu programla çözdüm. Tüm güncellemeleri güzelce kuruyor. Zararlı güncellemeleri yapmıyor. Aynı zamanda güvenilir. Kaspersky bir virüs bulmadı. Çoğu kişide bunu kullanıyor.
Windows 7 için Update pack olarak kullanabilirsiniz yani bu programı. Çok faydalı bir program

Geri
Yukarı