Windows 7 Professional SP1 X64 ISO dosyası

@@Enes3078 teşekkür ederim, başarılı şekilde kurdum. Bir de şu sorum olacak, Windows Update yapılmalı mı? Sizi de işinizden ettim kusura bakmayın.

Lafı mı olur, bizim işimiz üyelere yardım etmek neticede. :)

Ayrıca Windows Update'i yapmalısınız yoksa sistemdeki uygulamalar düzgün çalışmayabilir. Update çalışmazsa Microsoft'un web sitesinden gerekli güncellemeyi indirebilirsiniz.

Lafı mı olur, bizim işimiz üyelere yardım etmek neticede. :)

Ayrıca Windows Update'i yapmalısınız yoksa sistemdeki uygulamalar düzgün çalışmayabilir. Update çalışmazsa Microsoft'un web sitesinden gerekli güncellemeyi indirebilirsiniz..

@Enes3078 vallahi çok teşekkür ederim abi hiçbir sorun çıkmadan güncellemeleri de buldu ve kurdu. Size de ekibinize de çok teşekkür ederim. Hepinize kolay gelsin. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Google'da bazi sitelerde baglantiniz gizli degil hatasi aliyorum. ISO'yla alakali midir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Google'da bazi sitelerde baglantiniz gizli degil hatasi aliyorum. ISO'yla alakali midir acaba?

@Enes3078 abi bu windows u beğendim rahat ama hatası var hiç bir net frework lar filan visucal filan indirilmemiş yani temiz olduğu için hatası var . bide ben roblox ta

an unknown error occured hatası alıyorum . doğru giriyorum adımı şifremi ama bu hata vpn denedim . hotspot denedim . olmadı bana bi vpn önerirmisiniz . hata için vpn düzeltir biliyom da adını değil .​

Geri
Yukarı