Rehber Windows 7 Proje 7000 (Build 7601) nedir ve nasıl kurulur?

Dean.308

Hectopat
Yer
New Austin
Merhaba dostlar, bugün sizlere Windows 7 Proje 7000 nedir ve nasıl kurulur bunu göstermek istiyorum.

Windows 7 Proje 7000 nedir?
Bu sürüm bildiğimiz son Build'dir aslında yani 7601 fakat bu sürümde Build 7000 temalarını, ikonlarını vb her şeyi eklemişler ve son sürümde olan şeyleri kaldırmışlar. Kısacası son sürüm Windows 7 ama Build 7000 görünümünde.

Burada Google linki var: https://drive.google.com/u/0/uc?id=1MUNYx_96ZGbi9ZxXlRcFXEYVqfGsh-Fg&export=download

İsteyenler için asıl site Vista's Site

Bu aşama bitince Rufus ile yazdırabilirsiniz. (Rufus dışında program kullanıyorum, Rufus zorunlu mu diye sorarsanız hayır değil, amacımız USB'ye yazdırmak.)

Normal Windows 7, 8, 8.1 ve 10 gibi kuruyorsunuz.

Windows7-6.1.7000-Desktop.png

About project 7000
Summary:

Project 7000 is a Windows 7 Build 7000 themed ISO of Windows 7 Build 7601.

Detail.

This ISO contains assets from Windows 7 Build 7000. (Windows 7 beta 1) ı have created this ISO for people who prefer the look of the beta look of Windows 7 instead of the final design.

Features.

● Removed "welcome" Shadow.

● All beta wallpapers included.

● All beta user tiles included.

● Beta Aero theme has been added.

● Beta icons have been added.

●Beta gadgets have Now been added.

●Beta mct themes are included.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, bugün sizlere Windows 7 Proje 7000 nedir ve nasıl kurulur bunu göstermek istiyorum.

Windows 7 Proje 7000 nedir?
Bu sürüm bildiğimiz son Build'dir aslında yani 7601 fakat bu sürümde Build 7000 temalarını, ikonlarını vb her şeyi eklemişler ve son sürümde olan şeyleri kaldırmışlar. Kısacası son sürüm Windows 7 ama Build 7000 görünümünde.

Burada Google linki var: https://drive.google.com/u/0/uc?id=1MUNYx_96ZGbi9ZxXlRcFXEYVqfGsh-Fg&export=download

İsteyenler için asıl site Vista's Site

Bu aşama bitince Rufus ile yazdırabilirsiniz. (Rufus dışında program kullanıyorum, Rufus zorunlu mu diye sorarsanız hayır değil, amacımız USB'ye yazdırmak.)

Normal Windows 7, 8, 8.1 ve 10 gibi kuruyorsunuz.

Almanca versiyonunu yüklemiştim. Güzel yapı.
Bir de timebomb'un bozuk olması güzel.

Bu sürümün diğerlerinde farkları neler acaba? Yani bu son sürüm mü yoksa son sürüm 7601 mi? Ve 7601 ile 7000 arasında ne farkları var.

Açıkçası Windows 7 kurdum sanal makineye 32 GB SSD üzerinden yer ayırdım çok hızlı idi. Windows 7 kullanma düşüncesi çık aklımdan. Sen Windows 10 cusun.

Bu sürümün diğerlerinde farkları neler acaba? Yani bu son sürüm mü yoksa son sürüm 7601 mi? Ve 7601 ile 7000 arasında ne farkları var.

Açıkçası Windows 7 kurdum sanal makineye 32 GB SSD üzerinden yer ayırdım çok hızlı idi. Windows 7 kullanma düşüncesi çık aklımdan. Sen Windows 10 cusun.
Hocam açıkçası çok bir farkı yok. Zaten son beta sürüm. RTM sürüm build 7600.
Wmvare'de bu buildleri denemek çok eğlenceli oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam açıkçası çok bir farkı yok. Zaten son beta sürüm. RTM sürüm Build 7601.
Wmvare'de bu Build'leri denemek çok eğlenceli oluyor.

Ben VirtualBox üzerinden kurdum SSD ile açıkçası 5 saniye içinde açılıyor. Windows 10 bu kadar hızlı açılmıyor.
Açıkçası bir ara Ryzen 3 3200U veya 3250u işlemcili bir laptop almayı düşünüyorum. Aldığım zaman Windows 7 kurabilirim belki zevkine.

Hocam açıkçası çok bir farkı yok. Zaten son beta sürüm. RTM sürüm build 7601.
Vmware'de bu build'leri denemek çok eğlenceli oluyor.
RTM sürüm 7600'dır. 7601, SP1'in derleme numarasıdır.

Ben VirtualBox üzerinden kurdum SSD ile açıkçası 5 saniye içinde açılıyor. Windows 10 bu kadar hızlı açılmıyor.
Açıkçası bir ara Ryzen 3 3200U veya 3250u işlemcili bir laptop almayı düşünüyorum. Aldığım zaman Windows 7 kurabilirim belki zevkine.
Hocam VirtualBox'ta denemenizi tavsiye ederim. Sonuçta desteği kesilmiş bir işletim sistemi.

Hocam VirtualBox'ta denemenizi tavsiye ederim. Sonuçta desteği kesilmiş bir işletim sistemi.

Açıkçası bugün bir tane oyunum vardı Online son zamanlarda son sürüm Windows 10 karda çalışmamazlık yapıyordu ama oyun çalışıyor sunucularda insanlar oynuyordu. Ona istinaden bende bir Windows 7 yüklemek istedim o yüzden. Yoksa çok fazla sanal makine hayranı bir insan değilim.
Ama kullananları yargılamam. Şu an işime yaramıyor sadece o kadar.

Geri
Yukarı