Windows 7 Rufus "Desteklenmeyen ISO" Yazdırma Hatası

Ghoster

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum, yanına Windows 7 kurmam gerekli. Rufus ile ISO yazdırırken bu hatayı alıyorum:

g.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
UEFI bir Windows 10 ile Legacy bir Windows 7, anakart CSM desteği olmadığı durumlarda kullanılamaz. Bunu bilmeni isterim. Yani illa farklı diskler kullanacaksın ve anakartın CSM destekleyecek.

Hatanın nedeni UEFI bir yazdırma seçili olması. "BIOS için MBR bölüm düzeni" seçili olacak.
Screenshot_9.png

Son düzenleme:
Rufus'un son sürümünü indir. Win7 86x64 AIO 13in1 sürümünü aktivasyonlu orjinal ESD ve ESD'siz sürümler var. UEFI ve UEFI'siz bunlara dikkat ederek bootla.

UEFI bir Windows 10 ile Legacy bir Windows 7, anakart CSM desteği olmadığı durumlarda kullanılamaz. Bunu bilmeni isterim. Yani illa farklı diskler kullanacaksın ve anakartın CSM destekleyecek.

Hatanın nedeni UEFI bir yazdırma seçili olması. "BIOS için MBR bölüm düzeni" seçili olacak.
Eki Görüntüle 263980

Dediğini tam olarak anlamadım ama farklı bir ISO denediğimde sorunsuz işe yaradı gene de sağol.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı