Windows 7 Sistem Kurtarma Ekranında Kalıyor

Blizzard of Ozz

Hectopat
Windows üzerinden Android uygulamalarını çalıştırabileceğim Phoenix OS isimli bir yazılım kurdum. İnternette gösterildiği gibi her şeyi doğru yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattım. Yeniden başlattıktan sonra karşıma sistem kurtarma ekranı geldi ne kadar yeniden başlatsam da, sistem tarihini geri yüklesem de gitmiyor ve bilgisayarı açamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows üzerinden Android uygulamalarını çalıştırabileceğim Phoenix OS isimli bir yazılım kurdum. İnternette gösterildiği gibi her şeyi doğru yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattım. Yeniden başlattıktan sonra karşıma sistem kurtarma ekranı geldi ne kadar yeniden başlatsam da, sistem tarihini geri yüklesem de gitmiyor ve bilgisayarı açamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
PC üzerinde gerekli dosyalar var mı? Sıfırdan kurmanızı öneririm. Bilgisayar özellikleriniz karşılıyorsa tavsiyem Windows 10'dur. Bu arada Emülator olarak BlueStacks'i öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı