Steam Windows 7 sistemde "Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır" hatası

Muhterem06

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop yeni format attım. Steam kurdum ve bu hatayı alıyorum. Bayağı bir yol denedim ama hiçbiri olmadı. Ne yapmalıyım?

Windows 7

Son düzenleme:
Basit olacak ama yönetici başlattınız mı steami?

Evet.

1hafta önce giriyordu.

Yine bu forumda bir arkadaş telefon internetini 5 dakikalığına bilgisayara bağlayarak girip daha sonra normal hale getirmiş denemekte fayda var.

Yine bu forumda bir arkadaş telefon internetini 5 dakikalığına bilgisayara bağlayarak girip daha sonra normal hale getirmiş denemekte fayda var.

Hocam telefon internetini bağlayıpta denedim olmadı.Tarayıcı vs. Herşey düzgün ve hızlı çalışıyor.

Hocam telefon internetini bağlayıpta denedim olmadı. Tarayıcı vs. her şey düzgün ve hızlı çalışıyor.

Konuda diğer sayfalarda birkaç yöntem söylemişler biraz da kurcala istersen konuyu

Ya da Steam uygulamasının özelliklerinden uyumluluk kısmını Windows 8 ya da 7'yi seçip açmayı dener misin?

Konuda diğer sayfalarda birkaç yöntem söylemişler biraz da kurcala istersen konuyu.

Ya da Steam uygulamasının özelliklerinden uyumluluk kısmını Windows 8 ya da 7'yi seçip açmayı dener misin?

Bütün formlara baktım sanırım. 1-2 haftaya çözülür inşallah. Bir de modeme reset falan atmayı deneyeyim. Sağ ol.

Konuda diğer sayfalarda birkaç yöntem söylemişler biraz da kurcala istersen konuyu

Hocam hala çözemedim ne yapacağım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı