Windows 7 sürümlerinin anlamı nedir?

Usta soruyu anlamadın sanırım. Bu sürümler arasında oyun performansını etki edecek bir durum var mıdır? Atıyorum benim eski laptopa ben Ultimate kurdum diyelim, home premium kursam performansım artarmı, veya tam tersi home premium yüklü diyelim, professional yüklesem performansım artarmı?
fps ve performans farkı olur kesinlikle Home Basic ev ve ofis kullanıcıları için sen buna tutup oyun yüklersen tam verim performans alamazsın oyun için 2 sürüm yüklemelisiniz Professional ve Ultimate
Peki linuxda steam uplay veya herhangi bir yayıncının oyunlarını oynayabilirmiyiz? Ve windowsdan daha fazla performans alabilirmiyim?
+ olarak bazı oyunların linux desteği yok ben windows 10'da kurdum ne zaman pcye uptade atsam fps kaybı yaşadım 1 ay zor dayanadım sonra direkt windows 7 pro kurdum windows 7 daha stabil ve performans vaat ediyor windows 7 pro ve ya ulti kur

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı