Windows 7 ürün anahtarı ile 8.1/10 kurmak

Dangerman78

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Windows 7 kullanıcısıyım. Windows 10 veya 8.1 kuracağım. 2010'da alınmış ürün anahtarı geçerli olur mu? Süresi bitmiş diye bir hata alır mıyım? Yapmadan önce sorayım dedim sonra format atarken soracak ve 2010'da verilen ürün anahtarı geçersizse sonradan almaya uğraşmayalım. Ayrıca ürün anahtarım yok yaparsam ne olur, bir hata ile karşılaşır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 kullanıcısıyım. Windows 10 veya 8.1 kuracağım. 2010'da alınmış ürün anahtarı geçerli olur mu? Süresi bitmiş diye bir hata alır mıyım? Yapmadan önce sorayım dedim sonra format atarken soracak ve 2010'da verilen ürün anahtarı geçersizse sonradan almaya uğraşmayalım. Ayrıca ürün anahtarım yok yaparsam ne olur, bir hata ile karşılaşır mıyım?

Hocam temiz kurulum yapamazsınız. Ama yükseltme yapabileceğinizi sanıyorum.

Hayır, yapabilirsiniz crack key'lerin hepsi bu mantıkla oluyor zaten.

Hayır, yapabilirsiniz crack key'lerin hepsi bu mantıkla oluyor zaten.
Crack değil. yükseltme yapacağım. Yani benim sorum yükseltme ekranında resimdeki ürün anahtarını girsem bir sorun olur mu? Ya da atla desem ne olur?

Dosya Ekleri

• 20210416_110255.jpg
    20210416_110255.jpg
    132 KB · Görüntüleme: 25
Crack değil. Yükseltme yapacağım. Yani benim sorum yükseltme ekranında resimdeki ürün anahtarını girsem bir sorun olur mu? Ya da atla desem ne olur?

Hocam ürün anahtarınıza uygun Windows sürümünü yüklemeniz gerekiyor. Onun dışında sorun olmaz.
Edit: Hocam Windows 10 Home yüklemeniz gerekiyor.

Temiz kurulum yapamazsınız ama Media Creation Tool ile yükseltme yapabilirsiniz. Eğer Windows 7 de Key'in süresi bitmediyse.
Yani bilgisayara win 7 ultimate sp1 olarak format atıldı. Yazılım mühendisi bir arkadaşımdan rica ettim o yükledi de ürün anahtarı etkinleştirildi yazıyor.
Hocam ürün anahtarınıza uygun Windows sürümünü yüklemeniz gerekiyor. Onun dışında sorun olmaz.
Edit: Hocam Windows 10 Home yüklemeniz gerekiyor.
Nasıl bulabilirim.

Hocam tavsiyem Windows 10 Home kurmanız. Böylece BIOS unuzdaki anahtarı kulanmış olursunuz.
Teşekkürler. He bir de hazır usb belleğin var Windows 10 medya dosyası kuruldu. Ama yükseltme ekranında Windows 10 home seçebilme imkanımız var mı? Ya da windows 10 home iso dosyasını tekrardan indirmem gerekir mi?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı