Windows 7 Ultimate 32 Bit ISO

Windows 7 Starter ve Windows 7 Home Basic sürümlerinde direkt olarak dil paketi geçiş özelliği yok. Fakat gerekli dil paketini sisteme elle yükleyerek geçiş yaptırabiliyorsunuz. Windows 7 zamanında komşumun Starter yüklü cihazını İngilizce'den Türkçe'ye çevirmiştim sorunsuzca.

Adım 1: Vistalizator'u indirin. (MD5: ae423f631ce0d0167109af2416e3e69f)

Adım 2: İngilizce MUI paketini indirin. (MD5: 75ff4408e2155adc3870f16f61656e52)

Adım 3: Programı çalıştırın. "Add Languages" butonuna basın ve indirdiğiniz dil paketini seçin.
Eki Görüntüle 619239
Eki Görüntüle 619240

Adım 4: Dil paketini açma işlemi tamamlandıktan sonra "Install language" diyerek yükleme işlemine başlayın.
Eki Görüntüle 619241

Adım 5: Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza yeni dili varsayılan görüntüleme dili yapıp yapmama kararınızı soracak. Eğer yapmak istiyorsanız "Yes" seçeneğini seçerek varsayılan olarak yeni dili ayarlayın ve sistemi yeniden başlatın.
Eki Görüntüle 619242

Takıldığınız adımlarda Vistalizator'un adım rehberini takip edin. Yeni dil paketiniz hayırlı olsun.
Sistem ayarlarından değiştirilemiyorsa bunu deneyebilirsin.

• Windows® Otomatik Yükleme Seti (Windows AIK), Windows® işletim sistemlerinin yapılandırmasını ve dağıtılmasını destekleyen araç ve belgeler kümesidir. Windows AIK'i kullanarak Windows yüklemelerini otomatikleştirebilir, ImageX ile Windows görüntüleri yakalayabilir, Dağıtım Görüntüleme Hizmeti ve Yönetimi'ni (DISM) kullanarak görüntüleri yapılandırabilir ve değiştirebilir, Windows PE görüntüleri oluşturabilir ve Kullanıcı Durumu Geçiş Aracı ile (USMT) kullanıcı profillerini ve verilerini geçirebilirsiniz. Windows AIK'de, BT uzmanlarının Çoklu Etkinleştirme Anahtarı (MAK) kullanarak toplu etkinleştirme işlemini otomatikleştirmelerini ve merkezi olarak yönetebilmelerini sağlayan Toplu Etkinleştirme Yönetimi Aracı (VAMT) da vardır.
Kendisi, Windows 7 kurmuyor. Windows 7 kurulu olan bilgisayarları bir nevi "update" ediyor.

Her daim bu araçla indirebilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı