Windows 7 Ultimate 64 Bit güncellme

BuğraBEYYO

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 7 güncellemesini nereden yapabilirim. En son güncellemesi lazım bana. 64 Bit Ultimate bir türlü bulamadım. Google'da yok yardımcı olursanız sevinirim. Çünkü FiveM girmek istiyorum giremiyorum. RAM 4 GB olduğu için Windows 10`a geçemiyorum. Windows 8.1`de ise 40-50 FPS alıyordum fakat yollar yüklenmiyordu. Bu yüzden yardımcı olursanız mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu konuda var.

Windows 7 için destek kesildi.

Bu konuda var.

Bunlar ISO dosyaları. Anladığım kadarıyla arkadaş güncelleme dosyasını istiyor.

Arkadaşlar Windows 7 güncellemesini nereden yapabilirim? En son güncellemesi lazım bana. 64 Bit Ultimate bir türlü bulamadım. Google'da yok yardımcı olursanız sevinirim. Çünkü FiveM girmek istiyorum giremiyorum. RAM 4 GB olduğu için Windows 10'a geçemiyorum. Windows 8.1'de ise 40-50 FPS alıyordum fakat yollar yüklenmiyordu. Bu yüzden yardımcı olursanız mutlu olurum.

Aslında 4 GB RAM Windows 10'a geçmene engel değil SSD varsa çok stabil bir şekilde çalışıyor. Deneyimlemiştim.

Aslında 4 GB RAM Windows 10'a geçmene engel değil SSD varsa çok stabil bir şekilde çalışıyor. Deneyimlemiştim.

Şaka gibi gelir herhalde ama Windows 10 ilk kurduğum işletim sistemi idi ve CS de 20 FPS Valorant'da 40 FPS alıyordum Win 8.1'e geçince CS 100 Valorant 70-80 oldu şaka gibi

Windows 10 LTSC deneyebilirsin. Microsoft sunuyor.

ISO-LTSC seçin.

Windows 7' de ise kurup sonra güncellemeleri yapabilirsiniz veya kendiniz ISO kalıbına entegre edip.

Yeni konular

Geri
Yukarı