Windows 7 Ultimate formattan sonra internete bağlanmıyor

• Konuyu başlatan Miaa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B
Çözüm
Kardes bu siteye geliyosun: Support - Fujitsu Türkiye
En üstten destek bölümüne, oradan da Drivers & Downloads bölümüne tiklayarak modelini giriyosun. Isletim sistemi olarak Windows 7 sectikten sonra karsina cikan listedeki driver'lari tek tek indir kur, varsa BIOS güncellemeni de yap. Sorun kalmaz.
Ağ bağdaştırıcı sürücü kurulumlarını düzenli yaptınız mı? Aygıt yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları kısmından kontrol eder misiniz? Herhangi ünlem işareti vb. var mı?

Kardes bu siteye geliyosun: Support - Fujitsu Türkiye
En üstten destek bölümüne, oradan da Drivers & Downloads bölümüne tiklayarak modelini giriyosun. Isletim sistemi olarak Windows 7 sectikten sonra karsina cikan listedeki driver'lari tek tek indir kur, varsa BIOS güncellemeni de yap. Sorun kalmaz.

Çözüm
Şu an bilgisayardan yazıyorum.

Gecmis olsun. Yakinda Windows 10'a gecmeni de tavsiye ederim Windows 7 destegi tam olarak bittigi zaman.
Dipnot: Windows 10 kurmus olsaydin ilk acilista sistem kendi driver'ini yükleyecekti ve Windows Update ile otomatik olarak Microsoft database'indeki en güncel sürücüye kavusacaktin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı