Windows 7 Ultimate ISO Dosyası

Daha fazla  
Arkadaşlar bana güzel temiz Windows 7 ISO dosyası lazım ama herhangi bir anahtarım yok, o yüzden Windows'un kendi sitesinden indiremiyorum.
Oyunlarda yüksek FPS verirse sevinirim, yüksek FPS dememin sebebi Windows 10'a geçince 7'ye göre çok düşük FPS aldım. O yüzden yüksek FPS diyorum. Güzel ve temiz ISO dosyası varsa elinizde atarsanız sevinirim. PC özelliklerim; i3 ilk nesil 3.07 GHz, SAPPHİRE R9 380X ekran kartı, 8 GB RAM DDR3, ASUS P7P55LX anakart, bana temiz güzel bir ISO linki verebilirseniz sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün anahtarı satın alırsın artık ;)

Ürün anahtarı olmadan yazılımı nasıl kullanmayı düşünüyorsun?
Windows 10 nasıl kmspico ile orjinal oluyorsa ona gore elimde program var
Windows'u farklı yollarla mı etkinleştireceksiniz? Ürün anahtarım yok demişsiniz.
Evt farklı yollarla etkinlestirecegim sadece türkçe güzel temiz bir 64 bit ultimate iso dosyası olsun yeter.

Söylediğiniz program korsan yazılımdır. Korsan yazılımlara destek vermiyoruz. Ayrıca içerisinde art niyetli virüsler barındırır. Kimse babasının hayrına yapmaz bu işi.
Size tavsiyem: Bu linkten orijinal key alın kendinize. (Amacım reklam değil. Eğer ban sebebi ise lütfen sadece linki kaldırın.)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı