Windows 7 Ultimate kurunca bilgisayarın atması

Umutcan Sabsız

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar;

Windows 7 Ultimate kurduğumda Windows başlatılıyor dedikten sonra bilgisayar kendine reset atıyor. Şu an Windows 7 Home Premium kullanıyorum. Neden böyle bir sorun çıkartıyor ? Bilgisi olan var mı ? Bütün güncellemeleri yüklü. İlk çıkan Ultimate sürümünü denedim. Yine 2-3 farklı şey denedim. Fakat sorun aynı. Nasıl çözebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilecek nedenler; Format DVD'si sorunlu olabilir, Pc'niz o anda çok ısınıyor olabilir!
Başka DVD deneyebilirsiniz. Olmadı Pc'nizin bakımını yapın; Güçlü Hava basıncı ile varsa Tozları alın. Olmadı Termal Macunları kontrol edin ve gerekirse yenileyin.

Farklı DVD leri denedim. USB ile denedim. Fakat aynı sorun var. Evde ise tek bir bilgisayar var. Yani aynı sorunu tekrar yaşarsam bu sefer bilgisayarı açamayacağım. Windows 8.1'i indirip deneyeyim. Gece indirmeyi başlatırım. Kurulumdan sonra size olanları anlatırım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı