Windows 7 Ultimate kurma

Burak Gençoğlu

Centipat
Merhaba artık Windows 10'dan bıktım. Arkada binlerce çalışan uygulamalar vs sıktı artık. Windows 7 Ultimate kurmak istiyorum fakat eskiden kurduğumda laptop kullanıcısıyım internet sorunu oluyordu kablosuz ağa bağlanmıyordu. Şimdi bana niye anlatıyorsun diyenler olacaktır sizden istediğim bilenlerden Windows 7 Ultimate nasıl kurabilirim ve internet sorununu nasıl halledebilirim?

İlk önce W7 Ultimate ISO‘su indirin ve Rufus aracılığıyla bir USB belleğe yazdırın, bilgisayar açılırken boot ayarlarına girin(F12 gibi bir tuş olabilir), oradan USB’yi seçin ve kurulumu yapın zaten gerisi kolay olacaktır. İnternet sorununu bilmiyorum videolar izleyebilirsiniz onlarla alakalı.

İlk önce W7 Ultimate ISO‘su indirin ve Rufus aracılığıyla bir USB belleğe yazdırın, bilgisayar açılırken Boot ayarlarına girin(F12 gibi bir tuş olabilir), oradan USB’yi seçin ve kurulumu yapın zaten gerisi kolay olacaktır. İnternet sorununu bilmiyorum videolar izleyebilirsiniz onlarla alakalı.

İsosunu indirmeyi biliyorum fakat USB yazdırmayı unuttum ben nasıldı açıklar mısınız?
Hocam Windows 7 kurulum dosyasını bırakıyorum. İki mimaride mevcut.

Bu Ultimate'mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10 ISO indirmeyi geçin ve Rufus’u indirin, sonra adamın Rufus’da yaptığının aynısını W7 ISO seçerek yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GPT ya da MBR olduğunu da bu videodan bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı