Windows 7 Ultimate lisans anahtarı nereden alınmalı?

E o sizin düşünceniz gidip Linux indirip oyun keyfinden mahrum kalmak yerine 100 TL verip mis gibi program ve oyun keyfini yaşamayı tercih ederim.
Wine ile Windows programlarını açabiliyorum ve Steam'ın Linux desteği de var.

Ben önceden kullanmıştım. Bir problem yaşamadım. Hatta bu forumda yöneticiler tarafından bu program ile ilgili indirme linkli konu açıldı. Google'a "Windows loader Technopat" yazın, konuyu bulursunuz.

Sağ olun denemek çok isterim fakat aile bilgisayarı olduğu için kimse izin vermiyorr bir program kurmama sanırım lisanssız kullanmak zorunda kalacak gibiyim😒

Wine ile Windows programlarını açabiliyorum ve Steam'ın Linux desteği de var.

Açarsın açmasına ama ne kadar akıcı ciddi olun ne zaman gördünüz Linux'da oyun oynayan birini.

Sağ olun denemek çok isterim fakat aile bilgisayarı olduğu için kimse izin vermiyorr bir program kurmama sanırım lisanssız kullanmak zorunda kalacak gibiyim😒

Açarsın açmasına ama ne kadar akıcı ciddi olun ne zaman gördünüz Linux'da oyun oynayan birini.
Ben oynuyorum. İnternete The True Gaming Experience in Linux yazarsanız nasıl harika olduğunu gösteriyor. Driver'a ihtiyaç duymuyoruz zaten.

Windows 8.1 hariç kalanın çöp olduğunu bende kabul ediyorum fakat 95 98 sürümleride oldukça iyilerdi.

Sonunda hocam sağ olun.
Maalesef ki 32 bitlerde 64 bit programı çalışmadığı için Windows XP ve Windows 9x serisi eliyoruz.

Geri
Yukarı