Windows 7 Ultimate lisans anahtarı nereden alınmalı?

Arkadaşlar Windows 7 Ultimate lisans anahtarı arıyorum. Sağlam dolandırıcı olmayan bir site biliyorsanız verir misiniz acaba?

Hocam şu anda Windows 7 Ultimate lisansı bulmanız inanılmaz zor. Sırf orijinal diye kendinizi boş yere zorlayacağınıza gidin KMS indirin güvenilir bir yerden sonra öyle etkinleştirin. İkinci olasılıksa Windows 8/10/11’e yükseltmemiz sisteminizi. Linux Windows'un yerini tutmaz bence eğer merak ediyorsanız.

Linux Windows'un yerini tutmaz bence eğer merak ediyorsanız.
Şimdilik tutmaz, ta ki bazı bilgisayarlar pahalı işletim sistemlerini kaldıramayana kadar bilgisayar fiyatları tavan yapacak, çoğu kişi alamayacak ve kötü bilgisayar dostu Linux o zaman karşınıza çıkacak.

Ben windowsçuyum fakat maalesef yurt dışından alamıyorum lisans ayrıca o imzadaki sistem Lenovo T420 fakat şu anda kullandığım sistem MSI GP76 Leopard 11ug kullanıyorum Linux'un sevdiğim tek özelliği ücretsiz ve hafif olması fakat bir şeyler indirmek çok zor Chrome indirmek için destanlar kadar kod ezberlemen gerekiyor Windows daha kolay daha basit daha stabil Linux daha kullanıcı dostu ve daha hafif.

Linux bende kullandım 4 5 dağıtımmı hiç öyle destan kod ezberlemedim Windows 7 yerine eski PClere Linux kuruyorum.

Bana göre emekliliğe ayrılmış bir işletim sistemi için lisans parası verilmez.

Linux bende kullandım 4 5 dağıtımmı hiç öyle destan kod ezberlemedim Windows 7 yerine eski pclere Linux kuruyorum.

Haklısınız bendebilirim Windows 10 kurmayı fakat Windows 10 cidden berbat çalışıyor benim sistemimde Linux kurma gibi bir şansımda yok ondan dolayı istiyorum.

Arkadaşlar konu ile alakasız konuşmayalım konu kapandı ayrıca Linux sevmiyorum.

Hocam şu anda Windows 7 Ultimate lisansı bulmanız inanılmaz zor. Sırf orijinal diye kendinizi boş yere zorlayacağınıza gidin KMS indirin güvenilir bir yerden sonra öyle etkinleştirin. İkinci olasılıksa Windows 8/10/11’e yükseltmemiz sisteminizi. Linux Windows'un yerini tutmaz bence eğer merak ediyorsanız.

8'e yükseltsem 7 ile aynı zaten hiçbir şey değişmeyecek 10'a yükseltsem(yükselttim önceden) berbat çalışıyor sistemde 11 zaten yüklenmiyor işlemci desteği yok ayrıca KMS ile Windows 7 Ultimate etkinleştirilmiyor ve bu yöntem çok zararlı.

Arkadaşlar Windows 7 Ultimate lisans anahtarı arıyorum. Sağlam dolandırıcı olmayan bir site biliyorsanız verir misiniz acaba?

Hocam yıl 2023 siz hala key mi satın alıyorsunuz? Remove wat diye bir program var Windows 7 kalıcı lisansı için internetten araştırın derim.

Hocam yıl 2023 siz hala key mi satın alıyorsunuz? Remove wat diye bir program var Windows 7 kalıcı lisansı için internetten araştırın derim.

Hocam size kaç kez dedim crackleme yapmayı biliyorum sadece crack yazılım kullanmıyorum ayrıca konu kapandı bu kadar.

Zaten sanırım Windows loader ile etkinleştireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı