Windows 7 Ultimate X64 2018 ISO dosyası

Swollen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
Bu yazımda sizlere Windows 7 Ultimate X64 ISO dosyasını paylaşacağım ve neden böyle bir gereksinim duyduğumu söyleyeceğim. Öncelikle Windows 7 bizim için, gönüllerin şampiyonudur. Windows 10 en güncel işletim sistemidir. Fakat çoğu bilgisayar Windows 10 kaldırabilecek donanımda olmayıp Windows 7 geçmek isteyenler oluyor. Ve haliyle Windows 7 resmi ISO dosyaları Microsoft'un sitesinde olmadığı için forumlarda, ISO sitelerinden indiriyoruz. Bu ISO dosyası 2018'e kadar olan tüm güncelleştirmeleri içermektedir. Haliyle çoğu hatadan da arındırılmıştır. Bu ISO'yu " Windows ISO downloader" adlı yazılımdan indirdim. Peki siz neden o yazılımdan indirmeyip buradan indirirseniz. Cevap çok basit Linux'a geçip Linux'u bilmeyen kişi Wine'ıda bilmiyordur. Ve haliyle o yazılımı çalıştıramaz.
Not: Linktende anlayabileceğiniz üzere orijinal Microsoft dosyasıdır.

İndirme linki;

SHA256 kodu;

DEC04CBD352B453E437b2FE9614B67F28F7C0B550D8351827BC1E9ef3F601389

Boyutu;

5876357120 bytes (5604 MB)

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçesi de olsa nostalji amaçlı kurmak iyi olurdu aslında. Yine de teşekkürler.

İndirme linkinden de anlaşılacağı üzere Windows 7’nin Escrow sürümü bu. Maalesef bu forumda paylaşılan çoğu Windows 7 ISO dosyası da bu şekilde ve sorun çıkartabiliyor. Geçen gün “Windows 7 ISO indir” yazınca ilk sıralarda çıkan popüler bir internet sitesinden indirdim, keyi olmayan için kurulum sırasında etkinleştirme de yapıyor. 10 yıllık site olduğuna göre güvenilir olduğunu da düşünüyorum.

Geri
Yukarı