Windows 7 USB/DVD Download Tool SanDisk Cruzer Switch'i görmüyor

batu19055

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar
Baslıkdada görüldüğü gibi ben win 8 casper nirvana nsh marka pc mi win 7'ye gecirmek istiyorum. Bunun icin bir iso dosyasi indirdim, windows 7 ultimate 64 bit. Bunu microsoftun yazılımı windows 7 iso tool ile sandisk cruzer switch flash belleğime atmak istiyorum fakat iso dosyasını sectikden sonra gelen ekranda flash bellegim gozukmuyor. Bu neden kaynaklanıyor flashtamı sorun var yoksa programda mı?

Bir diğer sorum ise win 8.1 ile gelen yeni PC'lere win 7 yapmak icin biostan degisiklikler yapmak gerekiyormus. Ne yapmam gerektigini soylerseniz sevinirim.
Simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim ...

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Birincisi, Windows 8, Windows 7'den daha iyi bir işletim sistemidir.
  • İkincisi, Casper almakla hata etmişsiniz, Casper kalitesizdir, fasondur.
  • Üçüncüsü, belleğinizin gözükmemesindeki neden belleğinizin sabit disk olarak tanımlanmış olmasıdır ve bunu da değiştiremezsiniz.
  • Dördüncü ve son tavsiyem, Windows 8'i 8.1'e güncelleyip kullanmaya başlamanız. Burada size 7'ye dönme konusunda yardımcı olmayacağız maalesef.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı