Windows 7 USB DVD Download Tool ile Windows 8.1 Kurabilir miyim?

ADeniz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba şuan Recep Baltaş'ın verdiği linkten Win8.1'i indiriyorum. Merak ettiğim Windows 7 USB DVD Download Tool programını kullanarak Flash bellekle kursam sıkıntı olur mu ?

Ben daha önce netten indirip kurmadıgım için soruyorum peki rufus dediğiniz program mı ve ben UEFI kurulum da daha önce yapmadım biosumun uefı destekliyor mu bilmiyorum dogrusu .

Yardımcı olur musunuz UEFI kurulumu yapıp yapamıycağımı hangi özellikler belirliyor UEFI kurulum yapamıyorsam Rufus programında en üstteki Bios yada UEFI olan seçeneğimi seçmeliyim. :)

Kardeşim ben de uefi destekli olup olmadığını bilmiyordum. Rufusla flasha yazıyorum NTFS seciyorum Fsat32 seciyorum falan ama her deneyisimde siyah ekranda kaliyorum. Win 7 USB DVD tool la tekte isimi hallettim. Öneririm benimki başarılı oldu lisanslamayida atarim sana istersen :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı