Windows 7 uygulama açarken "Explorer.exe" hatası

fidel volkan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, dün akşam evde oyun oynarken elektrikler kesildi. Geri geldiğinde bilgisayar Windows başlatılıyor kısmına kadar gelip reset atmaya başladı. Bu sorun PC'yi her açtığımda devam etti. Bende bu sorun daha öncede olmuştu. Format attım ve düzelmişti. Bilgisayar onarım vs yaptım ancak düzelmedi bende format attım. Formatta sorun çıkmadı. Formattan sonra bir kez daha PC kendisini yeniden başlattı. Sonra tam tekrar açılıp Windows başlatılıyor kısmında başında "503" ile başlayan yazilar çıktı. Galiba "reg/ bir şeyler bir şeyler" yazıyordu ki tam o esnada tekrar elektrik kesildi ama bu sefer çabuk geldi. PC'yi tekrar açtığım da masaüstünde hiçbir şey çalışmıyor (internet Explorer hariç). Tıkladığım her şeyde Explorer.exe hatası veriyor "Windows belirten aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gerekli izinleriniz olmayabilir" yaziyor. İnternetten baktım. Görev yöneticisindeki yeni görev kısmına explorer.exe yazıp enter dedim olmadı tam çözüm bulamadım gibi bir şey. Öncelikle şimdiden teşekkür ederim. Hoşçakalın.
(Windows 7 Ultimate 64 bit)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum selam. Öncelikle yeni bir ssd aldım onu önce söyleyeyim. Daha önce dediğin programla pc'mi taratmıştım. Evet kötü sektör vardı. Biliyorum. Harddiskin zamanı gelmiş. Emekliye ayırdım. Ölü gibi olan pc resmen ayağa kalktı şuan. Tüm hdd kullanıcılarına sesleniyorum tek sorun hdd. Ssd candır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı